Firma Jurmar powstała w 1992 roku. Od tamtej pory, prowadzona przez swojego Założyciela – Jerzego Olempskiego, sukcesywnie się rozwija.

 

Jako firma rodzinna stawiamy na szycie koszul wysokiej jakości oraz przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.

Wiemy jak to robić, ponieważ w całej naszej historii uszyliśmy ponad 1,5 miliona koszul, które trafiły do szaf Polaków, Francuzów, Niemców, Szwedów, Węgrów, Litwinów oraz do pozostałych krajów europejskich.

Oprócz koszul dostępnych w tym sklepie internetowym zajmujemy się produkcją koszul na specjalne zamówienia.

Ubieraliśmy Kancelarię Prezydenta RP, polskich sportowców, pracowników kolei i wiele innych ogromnych przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą takich jak: Lidl, Mercedes, MAN, Hyundai, Eurolines

W ostatnich latach do zespołu dołączyły również córki Właściciela – Marta i Karolina, które od małego niemalże wychowywały się na szwalni i obserwowały proces powstawania koszul, czując że będą kiedyś chciały kontynuować rodzinny biznes.

 

Kolejny etap rozwoju firmy to uruchomienie sklepu internetowego, za co odpowiedzialny jest mąż Karoliny – Piotr.

Wprowadza on nowe technologie w obsłudze naszych klientów. Piotr jest też głównym ambasadorem naszej marki.

W rodzinie tkwi nasza siła. Wychodząc z takiego założenia, jednym z naszych celów jest to, aby cały nasz zespół, który jest odpowiedzialny za produkcję naszych koszul, miał do siebie pełne zaufanie i mógł pracować w komfortowych warunkach.

Jednym słowem, dbamy o to, abyśmy razem z naszymi pracownikami wspólnie tworzyli rodzinną atmosferę w miejscu pracy.