Dla takich chwil warto szyć!

Jurmar

Producent
koszul męskich

O nas w kilku słowach

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 28 lat stawia na szycie koszul wysokiej jakości oraz przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.

Wiemy jak to robić, ponieważ w całej naszej historii uszyliśmy ponad 1,5 miliona koszul, które trafiły do szaf Polaków, Francuzów, Niemców, Szwedów, Węgrów, Litwinów oraz do pozostałych krajów europejskich.

Oprócz koszul dostępnych w tym sklepie internetowym zajmujemy się produkcją koszul na specjalne zamówienia.

Ubieraliśmy Kancelarię Prezydenta RP, polskich sportowców, pracowników kolei i wiele innych ogromnych przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą takich jak: Mercedes, MAN, Hyundai, Eurolines.

Czym jesteś zainteresowany/a?

Nasz rodzinny zespół

Oczywiście pracują z nami też szwaczki i krojczy związani z Jurmarem od wielu lat:)

Firma Jurmar powstała w latach 90. Od tamtej pory, prowadzona przez swojego Założyciela, sukcesywnie się rozwija.

W ostatnich latach do zespołu dołączyły również córki Właściciela – Marta i Karolina, które od małego niemalże wychowywały się na szwalni i obserwowały proces powstawania koszul, czując że będą kiedyś chciały kontynuować rodzinny biznes.

Kolejny etap rozwoju firmy to uruchomienie sklepu internetowego, za co odpowiedzialny jest mąż Karoliny – Piotr. Wprowadza on najnowsze technologie w obsłudze naszych klientów. Piotr jest też głównym ambasadorem naszej marki.

W rodzinie tkwi nasza siła. Wychodząc z takiego założenia, jednym z naszych celów jest to, aby cały nasz zespół, który jest odpowiedzialny za produkcję naszych koszul, miał do siebie pełne zaufanie i mógł pracować w komfortowych warunkach.  Jednym słowem, dbamy o to, abyśmy razem z naszymi pracownikami wspólnie tworzyli rodzinną atmosferę w miejscu pracy.

Jurmar w liczbach

28
Lat na rynku
12
Krajów, w których możesz spotkać nasze koszule
1500000
Zadowolonych klientów

Masz pytanie?

Napisz do nas

Jak do nas trafić

Jurmar
28 Płk. Strzelców Kaniowskich 61/63
90-558 Łódź